OSMANLI PORTFÖY'DEN TEMETTÜ HİSSELERİNE YATIRIM YAPAN HİSSE FONU - OPI

FON STRATEJİSİ

Fon, Borsa İstanbul Hisse Senedi Piyasası'nda işlem gören hisse senetlerinin analiz edilmesiyle temettü beklentisi yüksek hisse senetlerinde orta/uzun vadeli pozisyon alarak BIST 100 Ulusal Endeksi'nin üzerinde getiri elde etmeyi amaçlar.


OSMANLI PORTFÖY VE HİSSE FONLARI

Osmanlı Portföy, geçmişinde hisse senetleri fonu yönetiminde BIST100 üzeri performansı ile başarısını kanıtlamıştır. Osmanlı Portföy ün hisse senedine yatırım yapan diğer fon performanslarını http://www.osmanliportfoy.com.tr/ sitesinden takip edebilirsiniz.

DÜŞÜK FAİZ ORTAMINDA HİSSE SENEDİ YATIRIMI

Düşük faiz ortamında reel getiri sağlamak istiyor ve minimum 1 yıl vadeli bir yatırım öngörünüz var ise hisse senedi yatırımı yapabilirsiniz.


TEMETTÜ BEKLENTİSİ YÜKSEK ŞİRKETLERİN HİSSE SENEDİ PERFORMANSINI UĞRAŞMADAN YATIRIM FONUNDA YAKALAYIN

 


OSMANLI PORTFÖY VE HİSSE FONLARI

Osmanlı Portföy, geçmişinde hisse senetleri fonu yönetiminde BIST100 üzeri performansı ile başarısını kanıtlamıştır. Osmanlı Portföy ün hisse senedine yatırım yapan diğer fon performanslarını http://www.osmanliportfoy.com.tr/ sitesinden takip edebilirsiniz.

DÜŞÜK FAİZ ORTAMINDA HİSSE SENEDİ YATIRIMI

Düşük faiz ortamında reel getiri sağlamak istiyor ve minimum 1 yıl vadeli bir yatırım öngörünüz var ise hisse senedi yatırımı yapabilirsiniz.

News

Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Yatırım ‘da E-şube hesabı nasıl açabilirim?

Hesap açılışı için gerekli sözleşme ve evrak listemiz için tıklayın. İsterseniz 444 1 730 çağrı merkezimiz de sizlere hesap açılış işlemleri için yardımcı olacaktır.

Hesaplarımız ne kadar güvencede?

1) MKK tarafından saklama güvencesi
2) Sermaye Piyasası Kanununca 237.643 TL tazmin sınırı
3) Halka açık şirket olmamızdan dolayı şeffaflık
4) Bankalarda saklama hizmeti olanağı
5) 3. Kişilere Para transferi yapılmaması ve tüm para hareketlerine dair sms bilgilendirme

Osmanlı Yatırım’da saklama ve güvence ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız..

Hesap açmak için hangi belgelere ihtiyacım var?

Hesap açmak için gerekli belgeler:
1.Nüfus cüzdanı (TC Kimlik no yazılı olmalı), ehliyet, pasaport vb. resmi kimlik belgesi fotokopisi,
2.İkamet belgesi veya adınıza kayıtlı ve adresinizi gösteren son 3 aylık döneme ait elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi abonelik belgesi veya e-devlet nvi adres bilgilerinden alacağınız adres teyit belgesi,
3.Sözleşmeleri posta yoluyla ulaştırmanız durumunda, noterden alınmış imza beyannamesi veya imzayı teyit eden herhangi bir belge göndermeniz gereklidir.

İmza beyannamem yok, onu göndermeden hesap açabilir miyim?

Posta yolu ile gönderilen sözleşmelerde imza beyannamesi gönderilmesi zorunludur. İmza beyannamesi yerine noterden alınmış ve imzanızı teyit eden(araç alım satım belgesi gibi) veya üzerinde imzanızın bulunduğu ehliyet ya da pasaport fotokopisi yeterli olacaktır.

Başka bir aracı kurumdaki yatırım hesabımdan hisse senetlerimi hesabıma aktarabilir miyim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para ve menkul kıymet transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız.

Osmanlı Yatırım ‘deki hesabıma nasıl para transferi yapabilirim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için gerekli talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız..