TÜM YATIRIM FONLARININ GETİRİ VE YÖNETİM ÜCRETLERİNİ www.yatirimdirekt.com'dan takip edebilirsiniz.


 

DÜŞÜK FON YÖNETİM ÜCRETİ İLE KISA VADELİ NAKTİNİZE İYİ GETİRİ

Faizlerin düştüğü bir ortamda fon yatırımcısı için fon yönetim ücretleri önemli olmaya başladı. OSL fonun yıllık yönetim ücreti, %0,64. Tüm fonların yönetim ücretlerini www.yatirimdirekt.com'dan takip edebilirsiniz.


TÜM BANKALARDAN ALIM SATIM İMKANI

TEFAS ile tüm banka ve aracı kurumların yatırım fonu işlemleri menusunden saat 13:30'a kadar kurucu Osmanlı Portföy, fon türü kısa vadeli borçlanma araçları fonu seçerek OSL fon alımını gerçekleştirebilir, satım işleminde yine aynı menüde fon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

FON YATIRIMINIZIN İÇİNİ HER GÜN GÖRÜN

Her gün OSL fonun yatırım yaptığı borçlanma araçlarını ihraççı şirket bazında Yatırımdirekt'ten görebilirsiniz.


Tüm Bankalardan Alım - Satım İmkanı

TEFAS ile tüm banka ve aracı kurumların yatırım fonu işlemleri menusunden saat 13:30'a kadar kurucu Osmanlı Portföy, fon türü borçlanma araçları fonu seçerek OSD fon alımını gerçekleştirebilir, satım işleminde yine aynı menüde fon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

RİSKİ DÜŞÜK FON

OSL fon son 2 yıldır 1 ay bile negatif getirmemiştir. Fonların negatif getirili ay sayısını www.yatirimdirekt.com'dan takip edebilirsiniz.

1 TL'ye de 1 Milyon TL'ye de Aynı Getiri, Aynı Fırsat

Mevduat gibi tutara göre farklı getiri teklifi almaz, ihtiyaç anında yatırımınızı bozduğunuz zaman getiri kaybı yaşamazsınız. Ayrıca yatırım fonunda getiri üzerinden alınan stopaj vergisi %10’dur ve mevduattan %5 daha düşüktür. Fonunuzu satmadıkça stopaj ödemezsiniz, yani vergiyi ertelemiş olursunuz.

News

Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Yatırım ‘da E-şube hesabı nasıl açabilirim?

Hesap açılışı için gerekli sözleşme ve evrak listemiz için tıklayın. İsterseniz 444 1 730 çağrı merkezimiz de sizlere hesap açılış işlemleri için yardımcı olacaktır.

Hesaplarımız ne kadar güvencede?

1) MKK tarafından saklama güvencesi
2) Sermaye Piyasası Kanununca 237.643 TL tazmin sınırı
3) Halka açık şirket olmamızdan dolayı şeffaflık
4) Bankalarda saklama hizmeti olanağı
5) 3. Kişilere Para transferi yapılmaması ve tüm para hareketlerine dair sms bilgilendirme

Osmanlı Yatırım’da saklama ve güvence ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız..

Hesap açmak için hangi belgelere ihtiyacım var?

Hesap açmak için gerekli belgeler:
1.Nüfus cüzdanı (TC Kimlik no yazılı olmalı), ehliyet, pasaport vb. resmi kimlik belgesi fotokopisi,
2.İkamet belgesi veya adınıza kayıtlı ve adresinizi gösteren son 3 aylık döneme ait elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi abonelik belgesi veya e-devlet nvi adres bilgilerinden alacağınız adres teyit belgesi,
3.Sözleşmeleri posta yoluyla ulaştırmanız durumunda, noterden alınmış imza beyannamesi veya imzayı teyit eden herhangi bir belge göndermeniz gereklidir.

İmza beyannamem yok, onu göndermeden hesap açabilir miyim?

Posta yolu ile gönderilen sözleşmelerde imza beyannamesi gönderilmesi zorunludur. İmza beyannamesi yerine noterden alınmış ve imzanızı teyit eden(araç alım satım belgesi gibi) veya üzerinde imzanızın bulunduğu ehliyet ya da pasaport fotokopisi yeterli olacaktır.

Başka bir aracı kurumdaki yatırım hesabımdan hisse senetlerimi hesabıma aktarabilir miyim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para ve menkul kıymet transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız.

Osmanlı Yatırım ‘deki hesabıma nasıl para transferi yapabilirim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için gerekli talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız..