PİYASA BELİRSİZLİKLERİNDEN SIKILDIYSANIZ, BİRİKİMLERİNİZE İYİ GELECEK ÖNERİMİZ VAR!

Birikimleriniz değerlenirken, istediğiniz zaman nakde dönmenin rahatlığını, düşük yönetim ücretine sahip OSL ile yaşayın.

VADE YOK, KOŞUL YOK

Mevduat gibi tutara göre farklı getiri teklifi almaz, ihtiyaç anında yatırımlarınızı nakde döndüğünüz zaman getiri kaybı yaşamazsınız. Fonunuzu satmadıkça stopaj ödemezsiniz, yani vergiyi ertelemiş olursunuz.


TÜM BANKALARDAN ALIM/SATIM İMKANI:

Banka banka dolaşıp, uygun koşulları aramanıza gerek yok. TEFAS ile tüm banka ve aracı kurumların yatırım fonu işlemleri menüsünden saat 14:00'a kadar kurucu Osmanlı Portföy, fon türü kısa vadeli borçlanma araçları seçerek OSL fon alımını gerçekleştirebilir, satın işleminde yine aynı menüde fon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


DÜŞÜK YÖNETİM GİDERİ:

Emsallerine göre düşük fon yönetim gideri ile getiri kabiliyeti her zaman yüksek.


GÜVENİLİR YATIRIM:

OSL Fon son 2 yıldır 1 ay bile negatif getirmemiştir. Fonun içeriğinde bulunan tüm yatırım ürünlerinin tür ve vadeleri de yatirimdirekt.com üzerinden kolayca görüntülenebilir. Fon yatırım stratejisi olarak kredibilitesi yüksek ve ölçek olarak büyük şirketlerin tahvil ve bonolarına yatırım yapmakta, böylelikle varlık seçimi yoluyla sağladığı çeşitlendirme ile yatırımcıları korumaktadır. OSL yatırım fonunun yatırım yaptığı ürünleri görmek için tıklayın.


News

Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Yatırım ‘da E-şube hesabı nasıl açabilirim?

Hesap açılışı için gerekli sözleşme ve evrak listemiz için tıklayın. İsterseniz 444 1 730 çağrı merkezimiz de sizlere hesap açılış işlemleri için yardımcı olacaktır.

Hesaplarımız ne kadar güvencede?

1) MKK tarafından saklama güvencesi
2) Sermaye Piyasası Kanununca 237.643 TL tazmin sınırı
3) Halka açık şirket olmamızdan dolayı şeffaflık
4) Bankalarda saklama hizmeti olanağı
5) 3. Kişilere Para transferi yapılmaması ve tüm para hareketlerine dair sms bilgilendirme

Osmanlı Yatırım’da saklama ve güvence ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız..

Hesap açmak için hangi belgelere ihtiyacım var?

Hesap açmak için gerekli belgeler:
1.Nüfus cüzdanı (TC Kimlik no yazılı olmalı), ehliyet, pasaport vb. resmi kimlik belgesi fotokopisi,
2.İkamet belgesi veya adınıza kayıtlı ve adresinizi gösteren son 3 aylık döneme ait elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi abonelik belgesi veya e-devlet nvi adres bilgilerinden alacağınız adres teyit belgesi,
3.Sözleşmeleri posta yoluyla ulaştırmanız durumunda, noterden alınmış imza beyannamesi veya imzayı teyit eden herhangi bir belge göndermeniz gereklidir.

İmza beyannamem yok, onu göndermeden hesap açabilir miyim?

Posta yolu ile gönderilen sözleşmelerde imza beyannamesi gönderilmesi zorunludur. İmza beyannamesi yerine noterden alınmış ve imzanızı teyit eden(araç alım satım belgesi gibi) veya üzerinde imzanızın bulunduğu ehliyet ya da pasaport fotokopisi yeterli olacaktır.

Başka bir aracı kurumdaki yatırım hesabımdan hisse senetlerimi hesabıma aktarabilir miyim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para ve menkul kıymet transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız.

Osmanlı Yatırım ‘deki hesabıma nasıl para transferi yapabilirim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için gerekli talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız..