OSMANLI PORTFÖY YÖNETİMİ BİRİNCİ DEĞİŞKEN FONU – OPB

YATIRIMDA KARARSIZ KALANLARA ÖZEL FON!

Varlık dağılımını dinamik değiştiren Osmanlı Portföy’ün yeni fonu OPB ile fon yatırımcısının ortak görüşünü takip etmek çok kolay.


HİSSE, ŞİRKET TAHVİL VE BONOLARI, DÖVİZ BAZLI BONO VE TAHVİLLER VE KİRA SERTİFİKASI BİR ARADA!

Farklı finansal enstrümanlardan oluşan OPB fonunu 7/24 Yatırım Direkt üzerinden takip edebilir; tüm piyasalardaki fırsatlardan dinamik dağılım ile yararlanabilirsiniz.


TÜM BANKALARDAN TEFAS ARACILIĞI İLE ALIM SATIM

TEFAS ile tüm banka ve aracı kurumların yatırım fonu işlemleri menüsünden saat 13:30'a kadar, Fon türü değişken fon seçerek OPB fon alımı ve satımı gerçekleştirebilir.


FON STRATEJİSİ

Gönüllü BES sistemindeki emeklilik yatırımcılarının geçmişte yaptıkları varlık tercihleri ile enflasyonun üzerinde getiri sağladıkları görülmüş ve fonun stratejisi, emeklilik fonlarının ortalama varlık dağılımları dahilinde daha iyi menkul seçimi yapmak olarak belirlenmiştir.

News

Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Yatırım ‘da E-şube hesabı nasıl açabilirim?

Hesap açılışı için gerekli sözleşme ve evrak listemiz için tıklayın. İsterseniz 444 1 730 çağrı merkezimiz de sizlere hesap açılış işlemleri için yardımcı olacaktır.

Hesaplarımız ne kadar güvencede?

1) MKK tarafından saklama güvencesi
2) Sermaye Piyasası Kanununca 237.643 TL tazmin sınırı
3) Halka açık şirket olmamızdan dolayı şeffaflık
4) Bankalarda saklama hizmeti olanağı
5) 3. Kişilere Para transferi yapılmaması ve tüm para hareketlerine dair sms bilgilendirme

Osmanlı Yatırım’da saklama ve güvence ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız..

Hesap açmak için hangi belgelere ihtiyacım var?

Hesap açmak için gerekli belgeler:
1.Nüfus cüzdanı (TC Kimlik no yazılı olmalı), ehliyet, pasaport vb. resmi kimlik belgesi fotokopisi,
2.İkamet belgesi veya adınıza kayıtlı ve adresinizi gösteren son 3 aylık döneme ait elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası gibi abonelik belgesi veya e-devlet nvi adres bilgilerinden alacağınız adres teyit belgesi,
3.Sözleşmeleri posta yoluyla ulaştırmanız durumunda, noterden alınmış imza beyannamesi veya imzayı teyit eden herhangi bir belge göndermeniz gereklidir.

İmza beyannamem yok, onu göndermeden hesap açabilir miyim?

Posta yolu ile gönderilen sözleşmelerde imza beyannamesi gönderilmesi zorunludur. İmza beyannamesi yerine noterden alınmış ve imzanızı teyit eden(araç alım satım belgesi gibi) veya üzerinde imzanızın bulunduğu ehliyet ya da pasaport fotokopisi yeterli olacaktır.

Başka bir aracı kurumdaki yatırım hesabımdan hisse senetlerimi hesabıma aktarabilir miyim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para ve menkul kıymet transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız.

Osmanlı Yatırım ‘deki hesabıma nasıl para transferi yapabilirim?

Osmanlı Yatırım’da hesabınız açıldıktan sonra çalıştığınız aracı kurum veya bankaya bir talimat yazarak para transferini gerçekleştirebilirsiniz. Osmanlı Yatırım’a para ve menkul kıymet transferleri için gerekli talimat formlarına ulaşmak için tıklayınız..